Par mums

Mūsu stāsts

MONĀDE ir sākums - izejas punkts jaunai dzīvei

3500
Sekotāji
2
Sertificēti skolotāji
1400
Studenti
14
Dažādi kursi

“Ja tu domā, ka sevi pazīsti, tad padomā vēlreiz.”

Sandra Šmaliņa,  lektore-dibinātāja

KAS MĒS ESAM

Monāde  ir skola, kas  paredzēta tiem, kas vēlas dzīvē mainīties un augt. Lai to izdarītu, reizēm uz lietām jāparaugās no pilnīgi jauna, skatu punkta. Viss ko mēs tik labi jau zinām, ne vienmēr strādā. Mācīties, būt veseliem un iet pa dzīvi ar prieku un sajūtu, ka esi īstajā vietā. 

Pievienojies tiem, kas jau mācās pie mums, vai arī pats kļūsti par pasniedzēju un lektoru. Sazinies ar mums, ja tev ir jautājumi, kā to īstenot.

KO MĒS DARĀM

Tu vari kļūt par studentu, vai arī vari kļūt par skolotāju – abi varianti ved pie lielāka dzīves piepildījuma. 

Mēs piedāvājam dažādus kursus sevis attīstībai, veselībai, dzīvespriekam. 

Pievienojies un saproti atšķirību. 

pievienojies mūsu komandai

Katrs, kam ir zināšanas ar ko dalīties, var pievienoties mūsu komandai.

Pievienojies mūsu komandai

Sandra Šmaliņa – sistēmas Subconcsious Archetypes Recovery™ autore, kas piedāvā  zemapziņas programmu korekciju ar arhetipu palīdzību, kā arī “Recall Healing” un “Biodecoding” speciāliste un praktizētāja.  Abas šīs atveseļošanās sistēmas kā pamatu izmantos New German medicine  Dr. Hammer izstrādātos  5 bioloģiskos dabas likumus un ilglaicīgus pētījumus par izjusto emociju saistību ar smadzeņu apgabaliem un orgāniem.  Sandra jau vairāk nekā 10 gadus nodarbojas ar pašizaugsmes un pašattīstības tehnikām, ir beigusi KRI Kundalini skolotāju apmācību, vada Sirds un prāta koherences  nodarbības, kā arī nodarbību ciklus: Ārpus apziņas robežām, Maģiskā iztēle, Zemapziņas pārprogrammēšana mērķu sasniegšanai, Paštēls un tā pārrakstīšana.