Back

Mūsu stāsts

MONĀDE ir sākums - izejas punkts jaunai dzīvei

3500
Sekotāji
1400
Studenti
14
Dažādi kursi

“Ja tu domā, ka sevi pazīsti, tad padomā vēlreiz.”

Sandra Šmaliņa,  Bioloģiskas dekodēšanas praktiķe
Veselīgu pārmaiņu koučs

Kas ir biodekodēšana

BIologiska dekodēšana palīdz nonākt līdz simptoma, slimības vai uzvedības traucējuma sākumam punktam – kad tas ir sācies un kad programma ir palaista. Tajā punktā ir viedojies ieraksts mūsu enerģētiskajā un bioloģiskaja laukā, kurš taja brīdī bija nepieciešams, lai mēs (vai mūsu senči) izdzīvotu un tiktu galā ar situāciju.  Bet laiki mainās, sabiedrība attīstīas, mūsu dzīve iet uz priekšu un daudzas programmas un iemācīta uzvedība vairs nedarbojas, bet otrādi, samazina mūsu dzīves kvalitāti.  Mērķis ir :

Atrast iemeslu var strādājot individuāli ar konkrētu problēmu. Piesakies individuālai konsultācijai un mēs soli pa solim atrisināsim jūsu problemātisko jautājumu.

Tā ir kā ĀBECE – izpratne par sevi, savu bioloģisko struktūu un simptomu slimību veidošanās pamatprincipiem. Tas palīdzēs izprast jūsu simptoma vai saslimšanas struktūru, kā to ar kādiem notikumiem un iekšējām sajūtām tā tiek programmēta. 

MONADE skola

Monāde  ir skola, kas  paredzēta tiem, kas vēlas dzīvē mainīties un augt. Lai to izdarītu, reizēm uz lietām jāparaugās no pilnīgi jauna, skatu punkta. Viss ko mēs tik labi jau zinām, ne vienmēr strādā. Mācīties, būt veseliem un iet pa dzīvi ar prieku un sajūtu, ka esi īstajā vietā. 

Pievienojies tiem, kas jau mācās pie mums, vai arī pats kļūsti par pasniedzēju un lektoru. Sazinies ar mums, ja tev ir jautājumi, kā to īstenot.

KO MĒS DARĀM

Tu vari kļūt par studentu, vai arī vari kļūt par skolotāju – abi varianti ved pie lielāka dzīves piepildījuma. 

Mēs piedāvājam dažādus kursus sevis attīstībai, veselībai, dzīvespriekam. 

Pievienojies un saproti atšķirību.