Kļūsti par lektoru

Piesakies par lektoru

Ja tev ir zināšanas, ar kurām gribi dalities, pieakies jau tagad un noskaidro, kā tu vari palīdzēt cilvēkiem sasniegt savu augstāko potencialu.

Katram ir sava īpašās zināšanas, tās, ko mēs gadu laikā apgūstam ejot cauri kāpumiem un kritumiem. Mēs izmeģinām to, kas strādā un kas nestrādā. un esam gatavi par to stāsti citiem.

Kā kļūt par lektoru MONADE lapā

Aizpildi anketu un mūsu komanda ar jums sazināsies, lai vienotos par dalības noteikumiem.

Please login to send your request!
Ja tu esi speciālists savā jomā, tev notiekti ir ar ko dalīties. Platforma MONADE izveidota tā, lai katrs pasniedzējs var izveidot savus kursus un par tiem saņem samaksu. Sazinies ar mums un mēs vienosimies, par noteikumiem, ar kādiem tu vari izmantot šo platformu. Mūsu galvenais uzsvars ir: veselība, pašattīstība un sava labākā potenciāla izmantošanu. Ja tev ir zinašanas ar ko dalīties, negaidi, pievienojies mūsu labāko skolotāju sarakstam.

Te tiks izvietoti noteikumi, kas ir jāievēro darbojoties MONADE platformā.

Turpinājums sekos!
Pievienojies mūsu komandai un mēs informēsim, kad būs nākamais izglitojošais vebinars, kas paredzēts mūsu esosajiem un topošajiem pasniedzejiem. Seko e-pasta ziņās!

Sandra Šmaliņa – sistēmas Subconcsious Archetypes Recovery™ autore, kas piedāvā  zemapziņas programmu korekciju ar arhetipu palīdzību, kā arī “Recall Healing” un “Biodecoding” speciāliste un praktizētāja.  Abas šīs atveseļošanās sistēmas kā pamatu izmantos New German medicine  Dr. Hammer izstrādātos  5 bioloģiskos dabas likumus un ilglaicīgus pētījumus par izjusto emociju saistību ar smadzeņu apgabaliem un orgāniem.  Sandra jau vairāk nekā 10 gadus nodarbojas ar pašizaugsmes un pašattīstības tehnikām, ir beigusi KRI Kundalini skolotāju apmācību, vada Sirds un prāta koherences  nodarbības, kā arī nodarbību ciklus: Ārpus apziņas robežām, Maģiskā iztēle, Zemapziņas pārprogrammēšana mērķu sasniegšanai, Paštēls un tā pārrakstīšana.