Back

Elpošana, apzinātība un radošā vizualizācija

This event has expired

Doties uz lekciju

Vai spēj iedomāties, ka Visums ir piepildīts ar tā pamat sastāvdaļu un  esenci, ko mēs saucam par enerģiju. Kā piekļūt šim enerģijas avotam, kas mums ļauj dzīvē realizēt to, ko mēs vēlamies?

Lai panāktu rezultātu mums jādarbojas vairākos virzienos vienlaicīgi.

Elpošana, meditācija un apzinātība – tik daudz dzirdēti vārdi, bet es vēlos uzsākt šo ciklu un sākumā salauzt mītu, ka meditācija ir tikai sēdēšana nekustīgā jogas pozā un prāta atslēgšana no domām.

Meditēt ir tik pat dabiski kā elpot. Bet elpot pareizi mums arī jāmācās. Ja izjūti stresu, esi nomākts, tev ir sadrumstalots skats uz lietām, nezini, kurā virzienā kustēties un kā realizēt savu potenciālu, šis kurss tev palīdzēs rast šīs atbildes. Atbildes ir tepat. Mums tikai jāspēj tām pieslēgties.

Te  vēlos uzsvērt meditatīvu dzīves veidu, meditatīvo domāšanu, kas palīdzēs atbrīvoties no ikdienas stresa un nākotnē būs Jūsu pamat stāvoklis. Meditācija var kalpot kā prāta nomierināšanas rīks, bet var kļūt par garīgas atklāsmes rīku. Līdz ar šo praksi nāk paplašināta realitātes izpratne un savu iekšējo spēju, ka arī potenciāl atklāšana un realizācija.

Radošā vizualizācija ir iztēles rīks, ar kuras palīdzību spējam pieslēgties Visuma radošajai komponentei, lai radītu mums vēlamo realitāti.

Aicinu šajā sevis izzināšanas ceļojumā, kurš notiks reizi mēnesī Monade.lv tiešraidē.  

Katrā nodarbībā būs nedaudz teorija un trīs prakses: elpošana, apzinātības un iekšējo spēju attīstība un realitātes izmaiņas tehnikas.

Nodarbībās.

Teorija: Tuvāk apzinātībai?

Elpošanas pamat tehnika:  Kā elpot pareizi.

Meditācija:  ieeja zemapziņā un atbrīvošanas no bailēm. Pēc meditācijas  redzēto tēlu skaidrojums (tiem kas ir tiešraidē).

Apzinātība – sajust savu ķermeni.

Mājas darbs ikdienas meditācijām.

Abonements "Laiks pārmaiņām" pieeja visām lekcijām

Start Time

7:00 pm

20 decembris, 2020

Finish Time

8:30 pm

20 janvāris, 2021

Leave A Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *