Back

Psihosomātika – kā mainīt realitāti?

This event has expired

Smadzenes, psihe un ķermenis nav atdalīti viens no otra. Tie strādā ciešā tandēmā, tikai mērķi tiem ir atšķirīgi. Iekšēji atšķirīgo mērķu dēļ mēs arī piedzīvojam konfliktus, kas noved pie fiziskām problēmām, slimībām, iesprūduma stāvokļa, prokrastinācijas.

Ja jūs esat tas cilvēks, kuram viss dzīve ir kārtībā, un nav sajūta, ka kaut kas jāmaina – šis nebūs stāst priekš Jums.

Šis stāsts būs priekš tiem, kam sarunas galvā, iekšējie uzstādījumi, veselība vai dzīves piepildījums prasās pēc izmaiņām. Jūs esat mēģinājusi daudzas lietas, bet risinājums vēl arvien nav.

Man jūs jāapbēdina – nav burvju līdzekļa, kas ar vienu rokas vēzienu mainīs jūsu realitāti. Jūsu realitāte, rīcības modeļi, pārliecības, iekšējās stratēģijas ir būvētas gadiem un gadu desmitiem.

Tāpat kā bērns mācās staigāt, sportist trenējas, lai sasniegtu mērķus, mēs skolā mācamies un trenējam rokrakstu – tieši tāpat mums ir jātrenē sava uztvere, domāšana, jāatrod un jāmaina pārliecības, jāmācās atpazīt sajūtas,  pieņemt lēmumi, kas sekmē mūsu mērķu īstenošanu.  Bet vēl, arī mērķi bieži vien ir jāmaina, jo tie balstās uz sociāli uzspiestam patiesībām, kam nav nekāda sakara ar to, ko jūs no sirds vēlaties. To visu jāspēj pārnest uz fizisko realitāti un pie tā pieturēties ilgākā laikā, lai smadzenes var iemācīties jaunos uzvedības modeļus.

Izklausās sarežģīti, bet ne tad, ja to dara soli pa solim.

Esmu izstrādājusi 12 soļu sistēmu, ar kuras pamatiem principiem dalīšos šajā vebinārā. Lai smadzenes spētu mainīties, pieejai jābūt kompleksai. Lai nav neviena sprauga, kur smadzenes var ieslēgt attaisnošanos, aizbildināšanos un prokrastināciju.

Ir pienācis laiks pārmaiņā! Bet ar ko sāk? Te būs plāns un ievads!

Tiekamies kārtējā vebinārā

Start Time

7:00 pm

19 augusts, 2020

Finish Time

8:00 pm

19 augusts, 2020

Leave A Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *